fbpx

Koszty organizacji ślubu i wesela mogą przytłaczać. Jest to jednak wyjątkowy dzień w życiu, więc chcemy też go wyjątkowo celebrować. Oferta produktów i usług ślubnych jest jednak przytłaczająca. Jak w tym wszystkim się odnaleźć? Na czym warto, a na czym nie warto oszczędzać?
Zerknijcie na ten krótki wpis i przekonajcie się.

Krótki metraż filmu ślubnego wcale nie oznacza, że w filmie będzie czegoś brakować. Taka forma daje za to możliwość wycięcia zbędnych, nudnych ujęć i nasycenia filmu tymi najciekawszymi i najatrakcyjniejszymi. Dowiedz się więcej o tym jak wygląda nowoczesny film ślubny, który chce się oglądać bez końca.

Ślub coraz bliżej. Miejsce przyjęcia – zarezerwowane, muzyka – załatwiona, fotograf – wybrany. Ale czy warto inwestować w kamerzystę ślubnego? Może zdjęcia wystarczą jako pamiątka tego dnia? Jeśli zadaliście sobie takie pytanie to zachęcam do przeczytania tego artykułu.

Pewnie zastanawiacie się ile powinien kosztować dobry film ślubny. A może widzieliście już kilka cenników i jesteście zaskoczeni ich wysokością. Zerknijcie na ten wpis i dowiedzcie się co wpływa na cenę usług kamerzysty ślubnego i dlaczego nie warto oszczędzać na filmie.

Często słyszymy od naszych Par, że nie lubią oglądać się na filmie czy zdjęciach. W tym tekście doradzimy Wam co zrobić, żeby nie stresować się tym jak wyglądacie w oku kamery oraz nie czuć dyskomfortu w trakcie oglądania filmu ślubnego. Dzięki naszym radom poczujecie się pewniej a filmowe efekty pozytywnie Was zaskoczą.

Czy warto mieć kamerzystę na swoim ślubie? – to pytanie zadaje sobie wiele par.  Wiele osób uważa, że kamerzysta na wesele to zbędny wydatek, a para młoda i goście będą zachowywać się nienaturalnie. Mamy 5 argumentów, które przekonają Was, że dobry kamerzysta ślubny powinien się znaleźć na samym szczycie Waszej listy.

Kamerzysta na ślubie to bardzo ważna sprawa. W końcu to on pomoże Wam odświeżyć wspomnienia za kilkadziesiąt lat. Film z wesela będzie najwspanialszą pamiątką po dniu, który zdarza się tylko raz. Od kamerzysty zależy, co będziecie oglądać, ale od Was – kto dostanie przywilej uwiecznienia emocji, wzruszeń, tańców i słów zmieniających życie. Jak więc znaleźć idealnego kamerzystę ślubnego?

Mamy 2020 rok. Choć polska branża filmu ślubnego stoi na naprawdę niezłym poziomie, wśród wielu osób planujących swoje wesele film ślubny nadal ma negatywne konotacje z brzuchatym i wąsatym operatorem z pokaźną kamerą i dużym reflektorem, filmującym nas, jak jemy rosołek.
W tekście staram się udowodnić, że nowoczesny film ślubny może wyglądać zupełnie inaczej.

umowa z kamerzysta slubnym 1 mniejsze

Dowiedź się na jakie elementy zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z kamerzystą ślubnym, choć nasze rady przydadzą się również przy określaniu współpracy również z innymi usługodawcami.

MOVIE ON