fbpx
1 podziekowania dla rodzicow film

Podziękowania dla rodziców w formie filmu

Podziękowania dla rodziców to jeden z najważniejszych momentów na większości wesel. To okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność i miłość tym, którzy wychowali nas i sprawili, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się  podziękowania dla rodziców film. W ten oryginalny sposób możecie podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie i pomoc przy organizacji wesela. Taki seans wywoła dużo emocji, od łez wzruszenia do głośnych salw śmiechu i to nie tylko u rodziców, ale też wszystkich zgromadzonych gości.  

Wyjątkowy sposób na podziękowania

Kwiaty? Kosz prezentowy? Może Wasze zdjęcia? To jedne z najpopularniejszych prezentów wręczanych rodzicom w ramach podziękowań na weselu. Mimo, że większość osób się z nich ucieszy to zgodzicie się, że nie są to najoryginalniejsze pomysły. Na pewno Wasi rodzice są wyjątkowi, dlaczego więc nie nagrodzić ich w wyjątkowy sposób? Tworząc film z podziękowaniami macie na to szansę. Pomyślcie jak dużo poświęcili żeby Was wychować i pomagać Wam na różnych etapach życia. Na pewno ucieszą się i docenią to, że postaraliście się trochę bardziej niż tylko podjechaliście po kwiaty do kwiaciarni 😉 
Największą zaletą takiego prezentu jest to, że wkładacie w niego swoje serce. W filmie możecie opowiedzieć o Waszych najlepszych wspomnieniach z dzieciństwa. O wszystkich miłych momentach spędzonych z rodzicami. Możecie też wspomnieć o tych trudniejszych chwilach i pokazać jak wiele Was nauczyły.  Scenariusz do filmu tworzymy wspólnie, ale głównie opiera się na tym co chcecie przekazać rodzicom. Dzięki temu prezent będzie autentyczny i szczery.

Podziękowaniami dla rodziców film to doskonały sposób, aby:

  • wyrazić swoje uczucia i wdzięczność w wyjątkowy sposób,
  • opowiedzieć o wspomnieniach z dzieciństwa i o tym, jak rodzice wpłynęli na Wasze życie,
  • zaskoczyć i wzbudzić emocje w Rodzicach i gościach weselnych, 
  • stworzyć pamiątkę, która będzie cieszyć rodzinę nie tylko w dniu ślubu

Podziękowaniami dla rodziców film - krok po kroku

Domyślam się, że nigdy nie tworzyliście scenariuszu do filmu. Bez obaw! Nie musicie się tym martwić. Najważniejsze, żebyście zastanowili się za co chcecie podziękować swoim rodzicom. Przygotujcie kartkę papieru lub dowolną apkę do notatek i wypiszcie to co przychodzi Wam do głowy. Mogą być same hasła jak na przykład: „za podróże”, „za edukację”. Jeśli Wam wygodniej możecie przygotować całe zdania. Pomyślcie też czy wolicie aby film był bardziej poważny i podniosły czy może wolicie nieco luźniejszy, komediowy klimat.
Naturalnie możecie wpisać na youtubie: „podziękowania dla rodziców film” i poszukać inspiracji. Ale pamiętajcie, żeby to była tylko inspiracja. Jeśli chcecie aby film był autentyczny to musicie unikać kopiowania innych pomysłów. 

Z takim zarysem filmu możecie się już do mnie zgłosić. Podpowiem Wam czy plan, który przygotowaliście jest wystarczający. Zaproponuję lokalizację zdjęć i przedstawię plan na ujęcia. Zadam Wam kilka pytań dodatkowych, które pomogą mi dopasować klimat filmu. Umówimy się na jakieś słoneczne popołudnie i możemy działać.

Stresujemy się pozowaniem i występowaniem przed kamerą

Bez obaw! Od lat realizuję filmy ślubne, gdzie zazwyczaj głównymi bohaterami są ludzie bez doświadczenia aktorskiego. I bardzo dobrze! Zawsze zależy mi na tym, aby film był naturalny i szczery. Taki jak Wy! Scenariusz do podziękowań dla rodziców stworzymy tak aby uwzględniał to jak czujecie się przed kamerą. Na przykład to czy chcecie mówić wprost do kamery czy może wolicie nagrać głos osobno. Podczas realizacji ujęć będę dbał o to żebyście mogli poczuć się swobodnie. Dostaniecie ode mnie proste wytyczne. Całe nagranie możecie potraktować jako dobrą zabawę!

Podziękowaniami dla rodziców

Niezaprzeczalną zaletą podziękowań dla rodziców w formie filmu jest to, że to pamiątka na lata. Kwiaty, choć najpiękniejsze, kiedyś zwiędną. Alkohol albo będzie się kurzył na półce, ale szybko zostanie wypity. Natomiast do wideo z podziękowaniami można wracać wielokrotnie. Jestem pewny, że po latach taki film będzie tylko zyskiwać. Pomyślcie ile frajdy może przynieść Waszym dzieciom, gdy kiedyś jako wnukowie będą go oglądali ze swoimi dziadkami.
Realizacja filmu dla rodziców będzie dla Was ciekawym doświadczeniem i wspaniałą zabawą. Podczas nagrania oswoicie się z moją kamerą i przekonacie, że nie gryzę. Dzięki temu moja obecność podczas filmowania ślubu będzie dla Was mnie stresująca. 

Podoba Wam się pomysł realizacji podziękowań dla Rodziców w formie filmu? Napiszcie do mnie żeby sprawdzić aktualną ofertę. 

Poniżej obejrzycie przykładowe podziękowania dla rodziców film

Odtwórz film na temat podziekowania dla rodziców w formie filmu

Zachęcam do obejrzenia więcej moich filmów na kanale YouTube.

Mam nadzieje, że traktujesz film ślubny jako inwestycję na lata. To pamiątka, która z roku na rok będzie zyskiwać na wartości. Tylko pomyśl jakie emocje będzie wzbudzać oglądana za 10 lat albo na dwudziestą rocznicę.

Koniecznie napisz do mnie a sprawdzę dostępność Waszego terminu oraz doradzę Wam jaki film wybrać .

kamerzysta kraków movie on adam głuch

Przeczytaj również: