fbpx

Filmy komercyjne

Video dla kreatywnych

Twoje miejsce na ziemi to kuchnia pełna aromatycznych ziół oraz kolorowych warzyw? Marzysz o otwarciu pełnej gości restauracji? A może uwielbiasz występować przed ludźmi? Wolisz występy na scenie czy kreatywne video dla słuchaczy kursów on-line? Każdy Twój odbiorca jest najważniejszy na świecie! Pomogę Ci ich oczarować!
Wiesz pewnie, że video to teraźniejszość i przyszłość mediów społecznościowych. Dobry film promocyjny nie tylko zwiększy liczbę obserwatorów i klientów oraz rozpoznawalność marki, ale przede wszystkim realnie wpłynie na Twoje zarobki. Dynamiczne ujęcia połączone z odpowiednią muzyką zachęcą odbiorcę, by chciał więcej i więcej.
Na moim koncie znajduje się nie jedna wideo relacja z eventu czy wydarzenia (wachlarz jest spory: stand-upy, komedie improwizowane czy eventy firmowe). Oglądając moje produkcje widzowie śmieją się i wzruszają, ponieważ domeną MOVIE ON są filmy pełne emocji.

Film reklamowy cena

Możesz zastanawiać się jakim budżetem musisz dysponować, aby wzbogacić swoją komunikację o treści wideo. Jedną z moich zalet jest to że działam w pojedynkę. Mam doświadczenie w oświetlaniu planu, zbieraniu dobrej jakości dźwięku oraz operowaniu kamerą. Dzięki temu zamiast zatrudniać cały sztab ludzi z agencji, w pojedynkę mogę wykonać dla Ciebie wysokiej jakości wideo reklamowe.
Dobre wideo pozwoli Ci zaangażować widzów i klientów. Dzięki temu Twoja firma zapadnie im w pamięć. Dopracowane treści osiągają lepsze zasięgi, a content video umożliwa jedną z najtańszych opcji reklamowania się w internecie.
Tworzę także profesjonalne video do kursów on-line i poradników. Moi klienci to osoby kreatywne i ceniące najwyższą jakość zarówno produktów, które zamawiają i sprzedają, jak i komunikacji z podwykonawcami. Niestety, nie wszystkie moje projekty mogę Ci pokazać (pewnie też nie chcesz, by ktoś rozpowszechniał Twoje materiały dostępne np. tylko dla kursantów), ale zobacz poniżej kilka moich realizacji.

Masz pytania? Chcesz zdobyć więcej klientów dzięki rewelacyjnym filmom? Koniecznie napisz i opowiedz mi o swoim pomyśle i odbiorcy. Służę nie tylko bardzo dobrym sprzętem i umiejętnościami, lecz przede wszystkim radą i głową pełną pomysłów.

relacja wideo z eventów, wideo dla kreatywnych, film reklamowy

Filmy promocyjne

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Filmy modowe

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Relacje z eventów

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Nagrania przedstawień, wystąpień

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Filmy promocyjne

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

NAPISZ JAKI MASZ POMYSŁ