fbpx

Filmy ślubne

Odtwórz wideo

„Ślub jak z bajki”

Odtwórz wideo

„Ja w Twojej duszy”

Odtwórz wideo

„Pójdę z Tobą wszędzie”

Odtwórz wideo

„Wspólna podróż”

kamerzysta kraków
Odtwórz film na temat film slubny dwor w brzeznej

„Zaczęło się od przystanku”

Odtwórz wideo

„Najważniejszego nie odkładajcie na jutro”

kamerzysta ślubny kraków
Odtwórz wideo

„Miłość, która rozkwita”

teledysk ślubny pałąc goetza
Odtwórz film na temat teledysk ślubny pałąc goetza

„Momenty zapierające dech”

kamerzysta cennik
Odtwórz film na temat kamerzysta cennik

„By the order of the Peaky Blinders”

Odtwórz wideo

„Śmiech, który rozgania chmury”

Odtwórz wideo

„Na wieczność”

sesja slubna w krakowie
Odtwórz film na temat sesja slubna w krakowie

„Why do I love you”

Odtwórz wideo

„Zakochany kundel”

Odtwórz wideo

„Pocahontas”

Odtwórz wideo

„Hajtamy się”

Chcesz zobaczy pełny film ślubny? Masz pytania?

W moich filmach ślubnych stawiam na naturalność i prawdziwe emocje. Proponowane przeze mnie długości filmów, oparte są na latach doświadczeń, a szczególnie na opiniach Par. Tworzę filmy, podczas oglądania których nie będziecie się nudzić. Nie ma mowy o przewijaniu. Ujmę wszystkie najważniejsze momenty w takiej formie, która pozwoli Wam przeżyć ten wyjątkowy dzień na nowo.
Według mnie kamerzysta ślubny to osoba, która dzięki Waszemu zaufaniu udokumentuje ulotne momenty i ułoży je w piękną filmową opowieść. To osoba, która doradzi w stresujących momentach, ale też nie będzie skupiać na sobie nie potrzebnej uwagi czy wymyślać jakieś krępujące sceny.
Teledysk ślubny jest sinusoidom emocji, kalejdoskopem wydarzeń oraz wzruszającym podsumowaniem całego dnia ślubu i całego filmu. W kilku minutach zawarte jest wszystko to co najważniejsze. Do takiego filmu będziecie nieustannie wracać by powspominać.

Film ślubny to zapis ulotnych emocji towarzyszących Wam w tym wielkim dniu. Film pozwoli utrwalić drobne gesty, tak ważne bo tworzące pełny obraz. Kamerzysta ślubny zarejestruje dla Was drżenie Waszych rąk i głosów podczas przysięgi. Utrwali też to, jak emocje się zmieniały, jak z jednego stanu przechodziliście do drugiego, a dzieje się to bardzo szybko. Obecność kamerzysty na ślubie zagwarantuje Wam, że wspomnienia będą utrwalone i zostaną z Wami na zawsze
Odpowiednio dobrana muzyka i montaż sprawi, że do filmu ze ślubu będziecie wracać chętnie i często. Przygotuję też dla Was dynamiczny teledysk ślubny, w którym zawrę najważniejsze momenty. Będzie idealny do udostępnienia bliskim, żeby jeszcze raz wspólnie przeżyć Wasz dzień ślubu.
Dopełnieniem historii będzie realizacja pleneru ślubnego lub filmu narzeczeńskiego. Oglądając go po latach gwarantuję łzy wzruszenia.

kamerzysta krakow