fbpx
lajkemowi strona
wyniki

Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy wszystkim Parom, które zdecydowały się wziąć udział w naszym konkursie. Każda opisana przez Was historia była wspaniała i romantyczna. Niejedna z nich nadawałaby się na scenariusz filmu. Dlatego ciężko było nam wybrać laureatów. Jednak po długich namysłach…

Zdecydowaliśmy, że zwycięski post został dodany przez konto: misia.basia
Gratulacje!

Naszą uwagę zwróciło pięknie skomponowane zdjęcie oraz ciekawy opis. Można się zastanawiać się czy połączył ich przypadek czy może to było przeznaczenie. 🙂

Wygraj film narzeczeński warty 800 zł

Wracałaś autem z długiej podróży. Nagle coś huknęło i musiałaś zjechać na pobocze. Okazało się, że uszkodziła Ci się opona i nie obędzie się bez zmiany koła. Ale jak to się robi? Nie zadzwonię do rodziny bo do domu daleko. Pomoc drogowa pewnie będzie chciała miliony monet. Nagle na horyzoncie pojawia się on. Może nie na białym koniu, ale w białym citroenie. Zatrzymuję się, dziarskim krokiem podchodzi do Ciebie i pyta czy może pomóc? To co dzieje się dalej już łatwo sobie wyobrazić.
Romantyczna historia, prawda? A może Wasza jest bardziej spektakularna? Może poznaliście się na szczycie góry, albo nurkując? A może jest zupełnie zwyczajna, ale nie mniej piękna? Bardzo chcemy ją poznać!

Opiszcie to jak się poznaliście, jakie emocje towarzyszyły Wam podczas pierwszych Waszych spotkań. Zróbcie ciekawe zdjęcie, które będzie w jakiś sposób symbolizować Wasz związek. Najciekawszą historię wynagrodzimy filmem narzeczeńskim. Będzie to film, w którym pokażemy to w jaki sposób się poznaliście lub wybierzemy się na spacer w piękne miejsca, aby na ich tle nagrać Wasze uczucie i czułości.

Pełny emocji film ślubny Movie ON, kamerzysta ślubny
Movie ON film ślubny kamerzysta ślubny
1
 1. Zaobserwuj nasze konto na Instagramie @movieon_pl
 2. Do końca lutego 2020 r. udostępnij na swoim profilu Wasze zdjęcie i krótką historię Waszej miłości, tego jak się poznaliście
 3. Nie zapomnij oznaczyć naszego konta @movieon_pl i dodać hashtag #lajkemuwi
2

Ze wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzmy jedno, które zrobi na nas największe wrażenie.
Szukamy historii jak z Hollywood!
Do 31.03.2020 ogłosimy zwycięską parę, z którą nagramy kilkuminutowy film narzeczeński.

3
 1. Organizatorem jest jedyna słuszna ekipa wideo – Movie ON
 2. Uczestnikami mogą być osoby powyżej 18 roku życia, które prawidłowo wykonają zadanie konkursowe. Choć konkurs kierowany jest do par narzeczonych to małżeństwa również mogą wziąć udział. A co tam!
 3. Za prawidłowe zgłoszenie uznawany jest post z oznaczeniem strony @movieon_pl oraz dodanym hastagiem #lajkemuwi. Konto na Instagramie musi być publiczne. Profil, z którego dodany jest post musi obserwować @movieon_pl
 4. Zdjęcia i opisy będą oceniane pod kątem kreatywności i oryginalności, przez jury w składzie Adam i Ania Głuch. Nie ma określamy minimum ani maximum opisu. Może to być nawet jedno zdanie. W końcu naszym mottem jest „Dobra historia nie potrzebuje zbyt wielu słów”.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo uzyskania doradztwa przy wyborze laureatów u kotki Lusi.
 6. Posty dodane po 29.02.2020 r. nie będą brane pod uwagę w konkursie.
 7. Zwycięska para zostanie ogłoszona na Facebooku oraz Instagramie najpóźniej do 31.03.2020 roku.
 8. Nagrodą jest realizacja kilkuminutowego filmu narzeczeńskiego (przykładowe filmy poniżej).
 9. Film narzeczeński zostanie zrealizowany w Krakowie w dogodnym dla pary i dla nas terminie. Film może być zrealizowany najpóźniej do 31.10.2020 r.

Przykładowe filmy narzeczeńskie:

Movie ON film ślubny kamerzysta ślubny
Odtwórz wideo
Movie ON film ślubny kamerzysta ślubny
Odtwórz wideo
MOVIE ON