fbpx
Odtwórz wideo

Udało się! Pary nie muszą już dalej szukać filmowca na swój ślub!

Jesteście już zmęczeni poszukiwaniem filmowca na Wasz ślub? Zakładam, że przeglądaliście już dużo podobnych stron, ale filmy wydają Wam się bardzo podobne do siebie. Nic konkretnego nie zwróciło Waszej uwagi. Pewnie dlatego, że większość filmów jest szablonowych. W Movie ON takie podejście nie przejdzie. Każdy film tworzę w taki sposób, żeby pokazać atmosferę Waszego Ślubu, ale też Was. Jeśli jesteście bardzo religijni i ceremonia zaślubin jest dla Was najważniejsza to właśnie na niej skupię się montując. A może jesteście wulkanami energii i prawdziwe emocje będą się wylewać na parkiecie, wtedy na wideo będzie więcej takich dynamicznych momentów.
Film dostosuję do Waszych potrzeb i oczekiwań. 

A może uważacie, że filmy ślubne są za drogie? Boicie się wydać większej kwoty na film, który przecież obejrzycie raz w życiu? Nonsens! Pomyślcie o filmie, który jest krótki, dynamiczny i pokazuje najważniejsze momenty Waszego dnia. Wzruszenia, śmiechy, radość, czasem wpadki, a całość trwa nie dłużej niż film Waszego ulubionego youtubera, więc możecie wracać do niego na każdą rocznice, a nawet częściej. Film pokaże emocje nieuchwytne na zdjęciach. Zobaczycie w nim bezcenne momenty, które po latach mogłyby umknąć Waszej pamięci, a tak macie je zapisane „na taśmie”.

OFERTA NA ROK 2021/2022

OPOWIADANIE

  • Film do 15 minut
  • Jeden operator
  • czas pracy w dniu ślubu do 10 godzin
   (od przygotowań do 22)

2900 zł

OPOWIEŚĆ

 • Film do 30 minut
 • Jeden operator
 • czas pracy w dniu ślubu do 10 godzin
  (od przygotowań do 22)
 • teledysk

3600 zł

HISTORIA

 • Film do 45 minut
 • Jeden operator
 • czas pracy w dniu ślubu do 12 godzin
  (od przygotowań do 1.00)
 • teledysk

4500 zł

Dostępne jest również rozszerzenie pakietów o pracę drugiego operatora. Zapytaj o szczegóły.
W ofercie również DRON

PROMOCJA

Przy podpisaniu umowy na rok 2021 możecie uzyskać atrakcyjny rabat na realizacje filmu z sesji w innym dniu. Może być to nagranie pleneru ślubnego, film narzeczeński lub wideo podziękowania dla rodziców.

OPINIE

Patrycja i Dominik

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Nasz film ślubny został dopracowany w każdym detalu, widać że był robiony z pasją. Każdy kadr z ręki MovieOn jest niesamowity i idealnie komponuje się z ogólnym charakterem filmu.

Paulina i Daniel

Łzy napływały do oczu podczas premierowego oglądania filmu.
Zaproponowana sesja plenerowa okazała się strzałem w dziesiątkę, super wspomnienia.
Adam to profesjonalista, który zna się na swojej pracy, a przede wszystkim wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością dla Państwa Młodych.

Martyna i Przemek

Wszystko idealnie. Pięknie upamiętniliście nasz dzień. Film jest cudowny, wzrusza za każdym razem kiedy to oglądamy. W trakcie ceremoni i wesela niewidzialni, uśmiechnięci, chętni do pomocy. Polecamy! 

NAPISZ DO NAS

[contact-form-7 id="40" title="Formularz 1"]
Odtwórz wideo