fbpx
Odtwórz film na temat kamerzysta kraków

SUKCES! Pary nie muszą już dalej szukać filmowca na swój ślub!

Długie i emocjonujące poszukiwania wymarzonego filmowca ślubnego właśnie się zakończyły! Po niezliczonych godzinach poszukiwań i analizie dziesiątek portfolio, przyszła Para Młoda w końcu znalazła swojego „filmowego soulmate”.

To była miłość od pierwszego kadru! Movie ON okazał się być dokładnie tym, czego Para Młoda szukała. Jego zdolności w uchwytywaniu emocji, tworzeniu filmów pełnych magii i subtelnych detalów, zachwyciły narzeczonych. Nie tylko ich, sądząc po długiej liście pozytywnych opinii.

Teraz każdy moment tego niezapomnianego dnia zostanie uwieczniony w wyjątkowy sposób. Para już nie może doczekać się wspólnego rozpoczęcia przygody filmowej. Zostało już tylko napisać wiadomość. 🙂

Dlaczego Movie ON?

Doświadczenie: Jestem ekspertem w tworzeniu filmów ślubnych. Posiadam lata doświadczenia, dzięki którem wiem gdzie być, by nie rzucać się w oczy, ale zarejestrować najważniejsze momenty Waszego dnia.

🎥 Wysoka jakość: Dla mnie to tak oczywiste, że czasem zapominam o tym wspomnieć. Dostaniecie ode mnie film zarejestrowany profesjonalnym sprzętem. Dbam nie tylko o obraz, ale również o dźwięk.

🙂 Bezstresowa atmosfera: Poza moimi umiejętnościami, możecie też liczyć na moje wsparcie. Wiem, że bycie filmowanym może stresować, dlatego zrobię wszystko żebyście czuli się przy mnie swobodnie.

👌 Emocje w dobrym guście: Moje filmy opierają się na Waszych emocjach, ale nie musicie się martwić, że w filmie znajdzie się coś dla Was krępującego. Moje pakiety nie obejmują pracy w trakcie zabaw oczepinowych, bo uważam, że to moment, bez którego film ślubny może się obyć. Wolę skupić na na Was, Waszej ceremonii i tym co w tym dniu przeżywacie.

OFERTA NA ROK 2024/2025

OPOWIADANIE

  • Film do 15 minut lub
   teledysk do 5 min
  • Jeden operator
  • czas pracy w dniu ślubu do 9 godzin (np. od 12:00 do 21:00) 

4000 zł

OPOWIEŚĆ

 • Film do 30 minut
 • Jeden operator (2 kamery w ważnych momentach)
 • czas pracy w dniu ślubu do 10 godzin
  (np. od 12:00 do 22:00)
 • teledysk

6000 zł

HISTORIA

 • Film do 45 minut
 • Jeden operator (2 kamery w ważnych momentach)
 • czas pracy w dniu ślubu do 12 godzin
  (np od 12:00 do 23:00)
 • teledysk

7000 zł

WESELNY DZIEŃ OTWARTY W CHOCHOŁOWYM DWORZE

Dziękuję za spotkanie na Dniu Otwartym w Chochołowym Dworze. 
Z tej okazji przygotowałem dla Was specjalną ofertę:

300 zł rabatu na każdy pakiet

Napisz do mnie!

kamerzysta kraków movie on adam głuch

OPINIE

kamerzysta cena

Kinga i Kacper

Współpraca z Adamem to czysta przyjemność, jego profesjonalizm sprosta nawet najbardziej wymagającym parą. Adam każdą chwile potrafi zaaranżować w odpowiedni do panującego klimatu sposób, a nagranie finalnie jest bardzo naturalne.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Movie On, wszystkie ustalenia które założyliśmy na początku zostały zrealizowane w 100%. Na pochwałę zasługuje również szybki czas realizacji filmu.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko, i polecamy Movie On przyszłym młodym parą!

Roksana i Jorge

Adam jest Profesjonalistą przez duże P! A praca z Nim to sama przyjemność.
Na początku nie chcieliśmy filmu tylko same zdjęcia i cieszymy się, że na 3 miesiące przed ślubem zmieniliśmy decyzje i trafiliśmy na MovieON. Stworzył dla nas dzieło sztuki do którego często wracamy i zawarł wszystkie wyjątkowe chwile pozostając przy tym niezauważonym. Oprócz tego, że zna się na swoim fachu, to ma niezwykły zmysł estetyki i organizacji oraz poczucie humoru. Idealnie zrealizował nasz scenariusz, pozostając z nami w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, aby omówić najdrobniejsze szczegóły. I detali nie zabrakło także oddając nam gotowy film czy organizując pierwszy seans 🙂

Agata i Piotr

Wybór Movie On do uchwycenia naszego ślubu to był strzał w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pomocne sugestie, a do tego bardzo dobry kontakt 🙂 Film i teledysk, który otrzymaliśmy przerósł nasze oczekiwania, za każdym razem, gdy go oglądamy przypomina nam emocje, które towarzyszyły nam tego wyjątkowego dnia. Wspaniała pamiątka na lata 🙂

Odtwórz wideo