fbpx

Film urodzinowy - wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby!

filmik urodziony, film na urodziny, życzenia urodzinowe

Spersonalizowany filmik na urodziny - najlepszy możliwy prezent

Ciężko się spotkać w większej grupie w trakcie epidemii? Nie pozwól, aby bliska Ci osoba była smutna, że nie może zobaczyć się z najbliższymi. Niech każdy z Was nagra życzenia na swoim telefonie, a ja połączę je w wyjątkowy filmik urodzinowy.
Takie wideo życzenia mogą zawierać również zdjęcia, które przywrócą miłe wspomnienia jubilatowi czy jubilatce.
Film urodzinowy to świetna forma przekazania życzeń urodzinowych i unikalny prezent. Obdarowany z pewnością będzie chętnie odtwarzać go nawet co roku.
Montaż filmu urodzinowego może trwać krócej niż myślisz. Wyślij do mnie zebrane materiały, a ja zaskoczę Cię efektami.

pexels-anna-shvets-4315475-SMALL

Film z okazji urodzin Twojego dziecka - piękne wspomnienia na lata

pexels-thirdman-7600324-SMALL

Pierwsze urodziny to wyjątkowy moment w życiu zarówno dziecka, jak i rodziców. Jest to też świetna okazja, aby stworzyć pamiątkowy film, który po latach z pewnością wywoła nie jeden uśmiech, ale i też łzy wzruszenia. Dzięki świetnym aparatom w naszych telefonach możemy rejestrować każdy moment w wysokiej jakości. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowa, pierwsze kroki. A to tylko kilka sytuacji z wielu, gdyż mały bobas codziennie się zmienia, a każdy ten moment jest wyjątkowy i zasługuje na uwiecznienie. Jednak setki różnych zdjęć i filmów nie zachęcają do częstego ich przeglądania. Prześlijcie mi nagrania i fotografie, a stworzę z nich krótką filmową pamiątkę, która będzie bezcenna dla całej rodziny. Film na roczek na pewno stanie się rodzinnym hitem. Chciałbym zobaczyć miny dziadków, gdy będą go oglądali 🙂

Film z okazji rocznicy lub wideo podziękowania dla pracownika

Obchodzicie okrągłą rocznice Waszego związku i chcesz uniknąć banalnych prezentów? Podeślij mi Wasze wspólne zdjęcia i filmy z wakacji, z uroczystości oraz z normalnych dni spędzonych razem. Każde takie ujęcie wywoła radość u osoby, która je zobaczy w takim filmie rocznicowym.
Koleżanka lub kolega z pracy zmieniają pracę lub stanowisko? Zajmuję się rownież montażem filmów z podziękowaniami. Może pracujecie teraz na home office i nie ma jak wyskoczyć na wspólne piwo? Nagrajcie parę miłych słów i dajcie znać tej osobie, że dobrze Wam się współpracowało.

 

filmik urodzinowy
film urodzinowy

Film do 5 minut
długość dostarczonych filmów
do 10 minut
do 20 zdjęć
podkład muzyczny
proste napisy

300 zł

filmik na urodziny

Film do 10 minut
długość dostarczonych filmów
do 20 minut
do 30 zdjęć
podkład muzyczny
animowane napisy

500 zł

 

film z zyczeniami urodzinowymi

Film do 20 minut
długość dostarczonych filmów
do 30 minut
do 50 zdjęć
podkład muzyczny
animowane napisy

800 zł

Jeden krok dzieli Cię od realizacji wyjątkowego filmiku urodzinowego

Już wiesz, że filmik urodzinowy czy film z podziękowaniami to świetny pomysł na prezent w różnych sytuacjach. Teraz koniecznie daj mi znać na kiedy potrzebujesz gotowego filmu i ile masz materiału do montażu. Gotowy film możesz otrzymać nawet tego samego dnia, ale bezpiecznie jest zgłosić się przynajmniej 7 dni przed deadlinem.
Jeśli masz inny pomysł i szukasz kogoś, kto robi montaż filmów, też koniecznie daj znać.

Napisz do mnie film@movieon.pl

Odtwórz wideo

Sprawdź opinie klientów zadowlonych z filmików urodzinowych

5/5

Film urodzinowy doskonały, pełen emocji, muzyki i efektów wizualnych! Solenizantka zachwycona i wzruszona. Bardzo polecam Movie On. Profesjonalna współpraca od początku do końca.

Magdalena – opinia z Google
5/5

Bardzo szybko, dobrze i profesjonalnie! Bardzo polecam 🙂