fbpx

O mnie

kamerzysta kraków
adam-głuch-kamerzysta
Tworzę pełne emocji filmy ślubne - Kamerzysta Kraków

Cześć! Tu Adam! Tworzę markę Movie ON. W życiu prywatnym jestem bardzo szczęśliwym mężem najpiękniejszej kobiety na świecie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca, zapachy, smaki, inspirować się ludźmi i ich kulturą. Jak gąbka chłonę atmosferę różnych miejsc, a zdjęcia i nagrania z różnych zakątków pozwalają mi tam powrócić w gorsze dni.
Takie mają być też filmy, które przygotowuję dla moich Par. Obraz i dźwięk mają być impulsami przywołującymi piękne wspomnienia i przyspieszającymi bicie serca. Zadanie, które wykonuję, jest bardzo odpowiedzialne, bo w końcu rejestruję najważniejsze momenty, których nie da się powtórzyć. Na Waszym ślubie zadbam o to żebyście zbędnie się nie stresowali, ale nigdy nie ingeruję w to, co się dzieje. Zależy mi na naturalności rejestrowanych wydarzeń. Pomimo tego, że wykonuję dla Was usługę, bardzo ważna dla mnie jest miła atmosfera między nami, dlatego zawsze proponuję mówienie sobie po imieniu i luźną atmosferę. Zależy mi, byście czuli się przy mnie komfortowo zarówno w trakcie omawiania szczegółów filmu, jak i w trakcie Wielkiego Dnia.
Dosyć o mnie! Powiedzcie coś o Was, jak się poznaliście, jak wyobrażacie sobie ceremonię i zabawę, przy jakich utworach tańczycie. Na czym Wam zależy we współpracy z kamerzysta? Ja zrobię wszystko, by Wasza historia była numerem jeden na liście ukochanych filmów!

Odtwórz film na temat movie on kamerzysta kraków
Umiejętność bycia niezauważalnym
Bycie we właściwym momencie we właściwym czasie
Montażowe sztuczki
Szybkość realizacji filmu
Dbanie o bezstresową amosferę
Kolejny kamerun? Nie, nie! To super kamerzysta ślubny

Swoją przygodę z filmowaniem ślubów zacząłem już w 2010 roku. Można by pomyśleć, że to nudna praca, co tydzień to samo. Tymczasem każde spotkanie z Młodą Parą to zapowiedź niesamowitej przygody. Nie ma dwóch identycznych ślubów. Każdy jest wyjątkowy, niepowtarzalny. Wywołuje inne emocje, zaskakuje pod względem atrakcji dla gości, wystroju i – przede wszystkim – ludzi, jakimi się otaczacie. Na filmach, które ode mnie dostajecie, staram się uchwycić dynamikę wydarzenia, najistotniejsze momenty decydujące o wyjątkowości. A to wszystko współgra z odpowiednio dobraną muzyką i doskonale zarejestrowanym dźwiękiem.

Co się o mnie MOVIE

Nie wierzysz gdy piszę o jaki jestem świetny, jaki ze mnie idealny kamerzysta? No to sprawdź opinie moich Par. 🙂

sesja slubna w krakowie

Przed ślubem mieliśmy z mężem bardzo sceptyczne podejście do filmów ślubnych i całe szczęście trafiliśmy na Movie On. 🙂 Adam jest filmowcem z pasją i zaangażowaniem, potrafi wprowadzic atmosferę luzu i naturalności. Film ślubny wykonany jest z największą starannością, dbałością o szczegóły i ze smakiem, ale przede wszystkim nie jest nudny!

Barbara

Adam jest niesamowitym filmowcem, a nasz film ślubny przeszedł nasze oczekiwania. Zawarł wszystko, to co najważniejsze, w sposób niezwykle profesjonalny i bardzo piękny. Polecamy bardzo serdecznie.

Marta

Zacznę od tego, że Adam wprowadza świetną atmosferę w dniu ślubu, komunikacja przebiega super! W trakcie dnia „znika” i zapomina się o jego obecności 😁 Najważniejsze – film! Cudowny, uchwycone zostały najważniejsze dla nas momenty i był gotowy miesiąc po ślubie, co nas zaskoczyło. Polecam serdecznie!

Aleksandra
kamerzysta kraków

Ten Pan kameruje lepiej niż syn koleżanki Twojej starej.

Kamil
czy warto brac kamerzyste na ślub

Profesjonalizm i jakość wykonania na najwyższym poziomie, a do tego Adam wprowadził miłą i sympatyczną atmosferę podczas całej współpracy, która od początku była bardzo dobra.

Iwona

Opinie Google:

Opinie Facebook: