fbpx
solarzfoto-52

Cześć! Tu Adam! Tworzę markę Movie ON. W życiu prywatnym jestem bardzo szczęśliwym mężem, najpiękniejszej kobiety na świecie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe zapachy, smaki, ludzi i ich kulturę. Jak gąbki chłonę atmosferę różnych miejsc. Zdjęcia i nagrania z różnych zakątków pozwalają mi tam powrócić w gorsze dni. Takie mają być też filmy, które przygotowuję dla moich Par. Obraz i dźwięk mają być impulsami przywołującymi piękne wspomnienia, przyspieszającym bicie serca. Celowo nie piszę o reportażach, ponieważ z doświadczenia wiem, że te mało kto ogląda więcej niż raz. Mam szczęście stawać się cząsteczkami pięknych historii. Zadanie, które wykonuję, jest bardzo odpowiedzialne. W końcu rejestruję najważniejsze momenty, których nie da się powtórzyć (choć znamy wiele opowieści o filmach ślubnych zmontowanych z dubli). Na Waszym ślubie jestem, życzę Wam stu lat w zdrowiu i miłości, pomogę złożyć poszetkę czy podpiąć tren, ale nigdy nie ingeruję w to, co się dzieje. To Wasz dzień, jedyny i niepowtarzalny, dlatego przy każdym ślubie pracuję tak, jak sam chcielibym, by pracowano dla mnie.

Pomimo tego, że wykonuję dla Was usługę, bardzo ważna dla mnie jest miła atmosfera między nami, dlatego zawsze proponuję mówienie sobie po imieniu i luźną amosfere. Zależy mi, byście przy mnie czuli się komfortowo zarówno w trakcie omawiania szczegółów filmu, jak i w trakcie Wielkiego Dnia.

Dosyć o mnie! Powiedzcie, coś o Was, jak się poznaliście, jak wyobrażacie sobie ceremonię, zabawę, przy jakich utworach tańczycie i które książki przyspieszają bicie Waszych serc. Ja zrobię wszystko, by Wasza historia była numerem jeden na liście ukochanych filmów.

kamerzysta kraków, filmowanie wesel, wideofilmowanie, film ślubny

Adam

Filmuję i montuję filmy ślubne już od ponad dziesięciu lat. Można by pomyśleć, że to nudna praca, co tydzień to samo. Tymczasem każde spotkanie z Młodą Parą to zapowiedź niesamowitej przygody. Nie ma dwóch identycznych ślubów. Każdy jest wyjątkowy, niepowtarzalny. Wywołuje inne emocje, zaskakuje pod względem atrakcji dla gości, wystroju i – przede wszystkim – ludzi, jakimi się otaczacie. Na filmach, które ode mnie dostajecie, staram się uchwycić dynamikę wydarzenia, najistotniejsze momenty decydujące o wyjątkowości. A to wszystko współgra z odpowiednio dobraną muzyką i doskonale zarejestrowanym dźwiękiem (muszę się przyznać, to moja obsesja). Chcę, byście, oglądając film, mając trzydzieści czy osiemdziesiąt lat, czuli się tak wspaniale, jak podczas swojego ślubu.

 

Sprawdź co mówią o mnie Pary, dla których miałem przyjemność realizować film ślubny:

Opinie Google:

Opinie Facebook:

MOVIE ON